Breaking news
  1. PRIMER SOBRE PREMIUM ORO ADRENALYN EURO 2020 EN CASTELLANO!!! EXCLUSIVA IMPORTACION!!!
  2. Christian Eriksen issues update after Euro2020 cardiac arrest
  3. European Play-off Draw & Intercontinental Play-off Draw | FIFA World Cup Qatar 2022
  4. Five Bundesliga players that Manchester United could move for under new Ralf Rangnick regime
  5. Sorteo copa del rey España 2019-2020 octavos de final!!!! #sorteo #copadelrey

Olimpiaco

27/09/2020

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe…