Breaking news
  1. Denmark vs. Hungary Highlights | Day 5 | Men’s EHF EURO 2020
  2. Video Informativo Del Sorteo 500 Suscriptores (10.Sobres Adrenalyn Actualizacion 20-21) !!!
  3. Leonardo Bonucci issues Manchester United a Cristiano Ronaldo warning despite Champions League heroics
  4. REVIEW JERSEY AS ROMA 2020-2021 | KKGOL | ¡SORTEO!
  5. UEFA EURO 2020 DRAW REACTION

Pa koment

27/09/2020

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe…